PlzeňDnes.cz
PlzeňDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Plzeň, Plzeňský kraj

Plzeň v domácí premiéře Superligy udolala Pardubice

22. 9. 2018 | Plzeň – Svěřenci trenéra Stanislava Kocoura porazili na Doubravce vicemistra z východu Čech těsně 2:1.

Házenkářky HC Plzeň porazily nováčka ligy Jindřichův Hradec

22. 9. 2018 | Plzeň - První kolo házenkářské první ligy žen nabídlo zápas favorita soutěže s nováčkem. Zápas skončil bez překvapivého výsledku, protože HC Plzeň vyhrál na hřišti Jindřichova Hradce 35:29.

Házenkářky DHC hostí Písek

22. 9. 2018 | Plzeň - Velmi důležitý zápas čeká dnes od 14.00 hodin házenkářky DHC Plzeň. Ve 3. kole nejvyšší soutěže žen MOL ligy se střetnou s Pískem, který má jako Plzeňanky dva body; předpokládá se, že oba celky budou bojovat o udržení v soutěži.

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

21. 9. 2018 | Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Hokejbalisté Snacku vyhráli také druhý zápas sezony

21. 9. 2018 | Dobřany - Ve druhém kole I. ligy hokejbalistů čekal na hráče Snacku Dobřany těžký protivník. Hostovali totiž na horké půdě v Brně.

Juniorská družstva Škody Plzeň čeká boj o Ligu mistrů

21. 9. 2018 | Plzeň - Atleti a děvčata postoupili na mistrovství ČR. Šampionát nemine ani starší žáky.

Hokejová Plzeň jde na Spartu už bez Novotného

21. 9. 2018 | Plzeň - Jen dva vítězné zápasy v Champions League a k tomu výhru a porážku na úvod extraligy stihl Jiří Novotný v dresu hokejové Škody Plzeň.

Dorostenci hokejové Škody Plzeň kosí soupeře s nulou

20. 9. 2018 | Plzeň - Junioři a dorostenci Škody Plzeň pokračovali ve svých extraligových zápasech.

Sedmnáct zastavení Giant ligy

20. 9. 2018 | Plzeň - Od dubna do září téměř každou středu najdete Jana Kotala v areálu SK Rapid Plzeň v Doubravce. Na tamní asfaltové dráze se svou partou organizuje Giant ligu, seriál cyklistických kritérií.

Litické áčko porazilo Bohemians

20. 9. 2018 | Plzeň - V extralize pozemních hokejistů bojovaly mužské týmy Litic s rozdílnými výsledky.

Zdroj: plzensky.denik.cz | Další zprávy »
08:14:04 | 23.09.2018

Očekávám kvalitní zápas, říká před utkáním v Jablonci Michael Krmenčík

22. 9. 2018 | FCVP - Po utkání Ligy mistrů s CSKA Moskva je třeba opět přepnout do ligového režimu, viktoriány v dalším kole čeká zápas na hřišti Jablonce! Zde budou hrát v pondělí od 18:00 a kanonýr Michael Krmenčík rozhodně neočekává nic jednoduchého...

Výjezd sezony! Od neděle budou v prodeji vstupenky do Madridu pro permanentkáře

21. 9. 2018 | FCVP - 23. října 2018, 21:00, Estadio Santiago Bernabéu, Madrid, Španělsko. Proti slavnému domácímu Realu jako soupeř FC Viktoria Plzeň! Tohle všechno bude realita, o kterou jistě žádný viktorián nebude chtít přijít. Vstupenky do hostujících sektorů se budou prodávat pouze v Plzni, a to od neděle 23. září. Přednost dostanou držitelé permanentních vstupenek.

Poděkování patří fanouškům, budeme vás potřebovat i v Římě

20. 9. 2018 | FCVP - Liga mistrů v Plzni je něčím vyjímečným nejen pro hráče, ale i pro fanoušky. Vám také patří největší poděkování za skvělou atmosféru, kterou jste hráče dohnali k prvnímu bodu v letošní skupinové fázi.

Michael Krmenčík se probojoval do týmu týdne UEFA Champions League

20. 9. 2018 | FCVP - Lionel Messi a Michael Krmenčík, tak vypadá útočné duo ideální jedenáctky po prvním kole UEFA Champions League podle toho, jak hráči zabodovali v oficiální fantasy lize celé soutěže.

Vstupenky na zápas s Teplicemi jsou v prodeji

20. 9. 2018 | FCVP - V rámci 11. kola FORTUNA:LIGY se Plzeň utká v Doosan Areně s Teplicemi. Výkop je naplánovaný na neděli, 7. října od 15 hodin odpoledne, vstupenky si ale můžete zakoupit už teď! Opět také můžete využít slevy při koupi v první časové vlně.

Vstupenky do Říma budou v prodeji ještě týden! Platí adresný ticketing

20. 9. 2018 | FCVP - 2. října se viktoriáni v rámci druhého utkání skupinové fáze UEFA Champions League představí na římském Stadio Olimpico. Vstupenky do hostujícího sektoru se budou prodávat na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny až do pátku 28. zaří.

Pavel Vrba: První poločas byl jeden z nejlepších výkonů, co jsem v Plzni

19. 9. 2018 | FCVP - Skvěle se vyvíjející zápas se smolným koncem. Viktoriáni v prvním utkání skupinové fáze Ligy mistrů vedli po poločase nad CSKA 2:0, jenže ruský soupeř dokázal brzy snížit a nakonec v páté minutě nastavení vyrovnal z penalty. Ztracené dva body mrzely i trenéra Pavla Vrbu.

Krmenčík s Limberským se shodují: Vzhledem k průběhu je to škoda

19. 9. 2018 | FCVP - Na úvod Ligy mistrů remíza s hořkou příchutí. Viktoria nad CSKA Moskva získala v první půli dvoubrankové vedení, v té druhé ho však ztratila, když inkasovala z penalty až v samotném závěru duelu. Zápas zhodnotili Michael Krmenčík, David Limberský a Daniel Kolář.

Těsné vedení Plzeň neuhájila, na úvod Ligy mistrů bere po remíze 2:2 s Moskvou bod

19. 9. 2018 | FCVP - Pavel Vrba poslal do boje poprvé v letošní sezoně od začátku utkání Jana Kovaříka a Daniela Koláře. Viktoria nastoupila na soupeře výborně a v první půli dominovala. Michael Krmenčík se na scéně Ligy mistrů uvedl velkolepě, když do půle dvakrát skóroval. Po změně stran hosté rychle snížili. Svěřenci trenéra Vrby následně dlouho bránili vedení, o to ale nakonec přišli gólem z penalty v poslední minutě nastavení. ...

Je to tady! Plzeňská cesta v Lize mistrů startuje už dnes ve 21 hodin

19. 9. 2018 | FCVP - Viktoriáni, konečně jsme se dočkali! Už dnes večer je na programu souboj Plzně proti CSKA Moskva v rámci skupinové fáze Ligy mistrů, kam se Západočeši probojovali potřetí ve své historii. Utkání startuje ve 21:00.

Zdroj: fcviktoria.cz | Další zprávy »
08:14:05 | 23.09.2018