PlzeňDnes.cz
PlzeňDnes.cz » Katalog firem » Průmysl a zemědělství » Obaly a obalová technika » Detail firmy

RENWEL - skleněné obaly, plastové obaly, lahvičky, lékárenské kelímky Nýřany

Nádražní 226 (výdej zboží), Nýřany 330 23

Popis činnosti


Firma RENWEL vznikla v roce 1997. Ve svých počátcích se soustředila především na prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky a prodej plastových zátek různých průměrů.

Postupem času se sortiment dále rozšiřoval, nejdříve o plastové rozprašovače a dávkovací pumpy, potom o plastové lahvičky v objemech od 10 ml do 1 000 ml, kelímky lékárenské 30 - 1250 ml a kelímky kosmetické 30 ml a 50 ml.

V roce 2005 se naplno rozběhl prodej lékovek z hnědého skla v objemech od 5 ml do 250 ml, takže v současné době jsme schopni Vám dodat kompletní obal i v této komoditě. Lékovky lze doplnit jak uzávěry s pojistným kroužkem (zajišťujícím originalitu balení), tak i klasickými uzávěry bez tohoto kroužku, kapacími vložkami, zátkami, mechanickými rozprašovači, dávkovači atd.

Předností naší firmy je fakt, že u většiny výrobků nemusíte odebírat paletová nebo krabicová množství, s vyjímkou skleněných lahviček kde je minimální odběr 1 balení, ale jsme schopni Vám dodat množství přesně dle Vaší objednávky ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Fotogalerie (5)
Mapa
Rychlý dotaz, poptávka na: RENWEL - skleněné obaly, plastové obaly, lahvičky, lékárenské kelímky Nýřany
Hlavní město České republiky?

Katalog firem PlzeňDnes.cz

Copyright © 1/2009-2024 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes