PlzeňDnes.cz
PlzeňDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Bylinková sobota - Horažďovice

Kdy:
Sobota 02.04.2016 od 10:00 hod
Kde:
Kavárna Černý kafe, Horažďovice
Pořadatel:
Sdílet:

Máte rádi vůni bylinek? Pak dorazte v sobotu 2. 4. v 10:00 do horažďovické kavárny Černý kafe (Monsignora Fořta 69), odkud se společně vyrazí za založením první komunitní bylinkové zahrádky.
Společnými silami bude vytvořena komunitní zahrádka v rámci setkání Rosteme společně II. Na akci ve 13:00 zavítá také bylinková maringotka, ve které zvídavé návštěvníky čeká miniaturní instalace nejen o bylinkách, ale také svět fantazie, pokladů, tajných dveří a skrytých vizí.
Dobrodružstvím bude už samotný vstup do prostoru maringotky, který je střežen hudební skříňkou. Šikovní návštěvníci si však hravě poradí a speciální hudební jízdenkou maringotku odemknou. Dovnitř mohou vstoupit jednotlivci a malé skupiny do tří lidí.

V její první části mohou být, jak dlouho chtějí, vše si prohlížet a čehokoli se dotýkat. Nebo také zanechat vzkaz či nějaký osobní předmět. V druhé části maringotky se pak v doprovodu bylinkové víly dozví něco o konkrétních i mysteriózních bylinkách a vytvoří si svůj vlastní ochranný škapulíř. Ten si pak mohou dát mezi polštáře či ho nosit u sebe, aby jim stále připomínal, co si v životě přejí.

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí65,115928649902