PlzeňDnes.cz
PlzeňDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

MILUJ SVŮJ ŽIVOT - Festival / Plzeň

Kdy:
Sobota 02.07.2016 od 10:00 hod až 04.07.2016
Kde:
SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň
Sdílet:

46.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů.
Zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty, intenzivní pracovní dílny, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný umělecký program - to vše je festival Miluj svůj život.

Na deseti místech současně se představí více než 150 účinkujících z celé České republiky a ze zahraničí, aby Vám předali své zkušenosti a poznatky anebo třeba jen potěšili příjemným vystoupením.
NENECHTE SI UJÍT:
Léčivé divadlo Gabriely Filippi, filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, šaman Arturo Morales Cervantes (Mexiko), narovnávač kostí János Olajos (Maďarsko), breatharián Martin Bruncko (Slovensko), šamanka a vědma Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko), noční magický rituál Pavla Šoula...

Za zmínku také jistě stojí INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY, v jejichž průběhu si vždy určitou dovednost osvojíte nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Letos jsme jich připravili šest a je opravdu z čeho vybírat.
Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice "Internáty".
Programy probíhají denně od 9.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. Info: 608 377 573,festiv@ezotera.cz.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí63,232898712158