PlzeňDnes.cz
PlzeňDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Za vlády Obamy byl schválen polovojenský výcvik saudských agentů, kteří zabili Chášukdžího, uvedl NYT

23. 6. 2021 | Ministerstvo zahraničí USA v období vlády prezidenta Baracka Obamy schválilo ve Spojených státech polovojenský výcvik saudských agentů, kteří se podíleli na atentátu na novináře... Článek Za vlády Obamy byl schválen polovojenský výcvik saudských agentů, kteří zabili Chášukdžího, uvedl NYT se nejdříve objevil na AC24.cz.

Okamžitě vyšetřete smrt Roma v Teplicích, vyzývá Rada Evropy Česko

23. 6. 2021 | Rada Evropy vyzývá k bezodkladnému, důkladnému a nezávislému vyšetření smrti Roma v Teplicích po policejním zákroku, uvedla CNN Prima News. (Foto: Twitter) „Rada Evropy... Článek Okamžitě vyšetřete smrt Roma v Teplicích, vyzývá Rada Evropy Česko se nejdříve objevil na AC24.cz.

Morgan Stanley zakáže neočkovaným zaměstnancům a klientům vstup do newyorské pobočky

23. 6. 2021 | Investiční banka uvádí, že tato politika vstoupí v platnost 12. července. (Foto: Wikimedia) Politika očkování banky Morgan Stanley je zatím nejpřísnější mezi velkými bankami... Článek Morgan Stanley zakáže neočkovaným zaměstnancům a klientům vstup do newyorské pobočky se nejdříve objevil na AC24.cz.

Ruská válečná loď varovně vystřelila, britský torpédoborec se přibližoval k hranicím

23. 6. 2021 | Ruské Černomořské loďstvo spolu s pohraničními silami zabránily britskému torpédoborci Defender narušit ruské hranice. (Foto: Flickr) Incident se odehrál u krymského mysu Fiolent. Ruské... Článek Ruská válečná loď varovně vystřelila, britský torpédoborec se přibližoval k hranicím se nejdříve objevil na AC24.cz.

Jsem plně očkovaný, přesto musím zůstat v izolaci, podivuje se novinář

23. 6. 2021 | Nedávno si jeden mladý novinář stěžoval na vládní nařízení, kvůli kterému musel zůstat v izolaci, přestože je již plně očkován. (Foto: Twitter, Ethan Ennals)... Článek Jsem plně očkovaný, přesto musím zůstat v izolaci, podivuje se novinář se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
22:15:22 | 23.06.2021

Přístav v Černé Hoře kvůli nesplacenému dluhu připadne Číně

Přístav v Černé Hoře kvůli nesplacenému dluhu připadne Číně

23. 6. 2021 | Peking může anektovat největší balkánský přístav díky podmínkám půjčky v hodnotě miliardy euro poskytnuté Černé Hoře na stavbu dálnice.

Proč USA začaly hovořit o „Minsku-2“ a autonomii Donbasu

Proč USA začaly hovořit o „Minsku-2“ a autonomii Donbasu

23. 6. 2021 | << VIDEO >> Po schůzce prezidentů Joe Bidena a Vladimira Putina v Ženevě dne 16. června se téma minských dohod, jejichž provádění bylo dlouho ve slepé uličce, vrátilo do aktuální agendy.

Merkelová volala Putinovi, omluvila se za utrpení rozpoutané Němci

Merkelová volala Putinovi, omluvila se za utrpení rozpoutané Němci

23. 6. 2021 | << VIDEO >> Spolková republika Německo uznává svou trvalou odpovědnost za zločiny nacistického režimu.

Zdeněk Zbořil: Vláda národní oběti

Zdeněk Zbořil: Vláda národní oběti

23. 6. 2021 | << VIDEO >> V našem historickém okénku bychom si mohli připomenout první svobodné volby v červnu 1990. Poté byla ustavena vláda Mariana Čalfy takzvaná vláda Národní oběti.

Změny v EU? Orbánův nápad nepomůže

Změny v EU? Orbánův nápad nepomůže

23. 6. 2021 | Na dva tři dny opět vyvolal politickou hysterii maďarský premiér Viktor Orbán, když chce omezit pravomoci Evropského parlamentu.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
22:15:21 | 23.06.2021

Piráti propagují drogy mezi mladými, my je pak musíme léčit, líčí lékař

Piráti propagují drogy mezi mladými, my je pak musíme léčit, líčí lékař

23. 6. 2021 | Redaktoři zpravodajského portálu Parlamentní listy promluvili s českým lékařem, který se zabývá léčbou lidí závislých na omamných látkách. Dotyčný lékař souhlasil s poskytnutím unikátního svědectví, který se týká současné situace v nemocnicích, kde se starají o psychicky nemocné. Podle jeh slov počet narkomanů neustále roste.

Komunita LGBT jásá. Známý dětský pořad Sezame, otevři se má nové postavy otců-homosexuálů s dcerou

23. 6. 2021 | Autoři dětského vzdělávacího pořadu Sezame, otevři se zařadili do dějové linky jedné z epizody homosexuální rodinu, kterou tvoří dva otci a jejich dcera. Učinili tak u příležitosti Měsíce hrdosti, podle herce Alana Muraoky tímto rozhodnutím pořad podporuje principy rozmanitosti a inkluze. Nové postavy přivítali i představitelé LGBT komunity.

Maas: Německo přispěje k tomu, aby Nord Stream 2 nepoškodil Ukrajinu

23. 6. 2021 | Německo je připraveno napomoci k tomu, aby plynovod Nord Stream 2 nebyl použit proti Ukrajině, prohlásil na středeční tiskové konferenci německý ministr zahraničních věcí Heiko Maas po jednání s americkým ministrem zahraničí Anthony Blinkenem.

Očkování nebo kriminál. Filipínský prezident Duterte šokoval svým projevem občany

23. 6. 2021 | Prezident Filipín Rodrigo Duterte emotivně reagoval na pomalé tempo očkování v republice. Během svého televizního projevu filipínský prezident prohlásil, že občané budou mít na vybranou – buď se nechají očkovat, nebo půjdou do vězení. Později však přiznal, že to trochu přehnal a je prostě podrážděn současnou krizí.

„Obdivuji Vaši odvahu.“ Zeman poděkoval Netanjahuovi za jeho práci v čele izraelské vlády

„Obdivuji Vaši odvahu.“ Zeman poděkoval Netanjahuovi za jeho práci v čele izraelské vlády

23. 6. 2021 | „Děkuji, můj drahý příteli.“ Takto reagoval bývalý izraelský premiér Benjamin Netanjahu na svém Twitteru na dopis, který mu zaslal prezident Miloš Zeman. Český prezident v uvedeném dopise vyjádřil bývalému předsedovi izraelské vlády svou vděčnost za osobní přátelství a také své hluboké uznání za jeho 12letý výkon důležité politické funkce.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
22:15:23 | 23.06.2021

Jak se změní život nenaočkovaných Rusů

Andrej Rezčikov, Nikolaj Vasiljev Regionální vlády začaly zavádět zákazy pro ty, kteří odmítají očkování proti COVIDu-19. Takoví ruští občané nesmí jít do nemocnice na plánovanou léčbu nebo se dostavit na jednání ke smírčímu soudci. Vakcinace začala v mnoha podnicích, kde jsou zájemci o očkování motivováni finančně.

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
22:15:21 | 23.06.2021

Rozhovor Britských listů 401. Smrt Stanislava Tomáše: Policie donutila Tepličany mlčet

23. 6. 2021 | V souvislosti se sobotním úmrtím Stanislava Tomáše, pracovníka ochranky v jednom teplickém supermarketu, po jeho "znehybnění" místními policisty, hovoří o okolnostech tohoto případu Jan Čulík s romským aktivistou Jozefem Mikerem. Tento Rozhovor Britských listů se vysílá na Regionální televizi, která je k dispozici satelitem, pozemním vysíláním a na kabelu i na internetu, od středy 23. června 2021. Téma Rozhovorů Britských listů Romové v České republice Téma Rozhovorů Britských lis ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
22:15:21 | 23.06.2021

Středa 23.6.2021
Plzeňský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.